8109 відвідувачів онлайн

Собака їсть рештки російського загарбника на Херсонщині. ВIДЕО 18+

Російський військовослужбовець продемонстрував наслідки прильоту українського дрона-камікадзе у розташування окупантів на тимчасово окупованій частині Херсонщини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянин зафільмував, що внаслідок атаки українських воїнів було ліквідовано окупантів. Трупом одного з них харчувався пес.

Покинуті напризволяще зголоднілі домашні тварини змушені харчуватися рештками тіл російських окупантів. Так нещодавно, кіт намагався їсти труп російського військовослужбовця.

Увага! Не рекомендовано для перегляду людям з нестійкою психікою!

Топ коментарі
+51
саме головне , це ,что б , собака не траванулась 😀
показати весь коментар
27.04.2024 16:58 Відповісти
+21
Значить оця *****,знаходячись в чужій, захопленій ними хаті розповідає на камеру що "оні разбірают дома"??? *****,кацапи це щось із чимось. Просто треш пекельний.🤦
показати весь коментар
27.04.2024 17:06 Відповісти
+19
Люди добрі,майте совість. Дайте собаці панкреатину і проносте. Треба спасати звіра.
показати весь коментар
27.04.2024 17:00 Відповісти

Завантаження...