10610 відвідувачів онлайн
8 375 134

У храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов благодатний вогонь. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначимо, що чин "сходження" із року в рік звершується у кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимським Патріархом. Після цього християни поширюють вогонь свічками та спеціальними лампами по всьому світу.

Топ коментарі
+17
Нікого не збираюсь тут переконувати,але повірте мені,коли від тебе вже зовсім нічого не залежить,коли може "прилетіти" у 10 метрах від тебе,а може й в самого тебе,ти тільки до Бога й звертаєшся,особисто я ні одного атеїста в окопах не бачив,всіх "вумників" запрошую до окопу під обстріл зі всього що можливе,ось там ви свою думку й змінете,можете не сумніватись.
показати весь коментар
04.05.2024 15:03 Відповісти
+16
В Иерусалиме Всемирный съезд двоечников по химии.
Они тащатся со всех концов мира, преодолевая границы, таможни и континенты.
Но!
Каждый из этих бедолаг мог бы самостоятельно устроить «чудо схождения Благодатного огня» у себя дома, на садовом участке, или под машиной конкурента за парковочное место.

Все необходимые для этого химреактивы доступны и находятся в свободной продаже.
Для «возникновения» «волшебного огня» нужны, белый фосфор, сероуглерод и кислород .
Эффект будет точно таким же, как и в иерусалимской кувуклии.
Если подойти к вопросу грамотно и правильно рассчитать сероуглеродную составляющую, то «Благодатный огонь» возникнет «тютелька-в тютельку», в заданное время.
Явление «Благодатного огня» можно красиво использовать для шашлычных мероприятий и на корпоративах.

Невзоров
показати весь коментар
04.05.2024 15:17 Відповісти
+8
Не путай!

Бога і Сталіна...

Бо нема вже Сталіна-

А Бога меньше не стало...

Не путай...
показати весь коментар
04.05.2024 15:15 Відповісти

Завантаження...