Бійці 47-ї ОМБр знищили колону бронетехніки окупантів на Авдіївському напрямку. ВIДЕО
Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.
Три танки, три БМП, одна МТЛБ плюс піхота вражені та знищені поблизу села Соловйово під Авдіївкою. У тому числі – новий російський танк Т-90М "Прорив".
Топ коментарі
+33 роман #583809
показати весь коментар
11.05.2024 01:38 Відповісти Посилання +7 Анатолий К #427424
показати весь коментар
11.05.2024 07:27 Відповісти Посилання +5 Наталия Гончар
показати весь коментар
11.05.2024 03:45 Відповісти Посилання