8832 відвідувача онлайн

Бійці 47-ї ОМБр знищили колону бронетехніки окупантів на Авдіївському напрямку. ВIДЕО

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Три танки, три БМП, одна МТЛБ плюс піхота вражені та знищені поблизу села Соловйово під Авдіївкою. У тому числі – новий російський танк Т-90М "Прорив".

Топ коментарі
+33
гарний кадр ,кацапський танк зупинився перед українською табличкою .
показати весь коментар
11.05.2024 01:38 Відповісти
+7
Просто молодці, підловили ворога і фактично знищили його техніку. І що для цього потрібно? А просто сміливість, дрони і снаряди. Але Верховний вперто будує дороги і фінансує телемарафон і російськомовний фрідом. Такі пріоритети - в українців перемогти ворога, а у Херпіду більше запудрити мізки, щоб довше управляти стадом.
показати весь коментар
11.05.2024 07:27 Відповісти
+5
Орест Лютий - https://www.youtube.com/watch?v=***********
показати весь коментар
11.05.2024 03:45 Відповісти

Завантаження...