11436 відвідувачів онлайн

Росіянин, після невдалого штурму на мотоциклі, горить заживо. ВIДЕО

Двох окупантів на мотоциклі відправили штурмувати позиції українських бійців. Оператори батальйону "К-2" 54-ої окремої механізованої бригади ліквідували російських загарбників.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+14
Тепер буде гонщиком з пекла.

показати весь коментар
08.06.2024 13:16 Відповісти
+13
Воно відповзло, ззаду горить, а воно не відчуває. Це або під наркотою, або вже все спечено і вже все тіло пече. Вмре бід больового шоку. Хай звикає до пекельного вогню.
показати весь коментар
08.06.2024 14:41 Відповісти
+11
Пекельна свинособака...
показати весь коментар
08.06.2024 13:21 Відповісти

Завантаження...