10813 відвідувачів онлайн

Ліквідація окупантів на мотоциклах у районі села Очеретине Донецької області. ВIДЕО

У районі села Очеретине Донецької області пілоти 425-го окремого штурмового батальйону "Скеля" ліквідували російських загарбників, які їхали на мотоциклах.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Додамо, що армія РФ все частіше використовує мотоцикли для штурмів. Так, оператори батальйону "К-2" 54-ої окремої механізованої бригади ліквідували російських загарбників на мотоциклі.

Топ коментарі
+10
Похоже, что танки закончились. Или сдулись до мотоциклов.
Хз....
показати весь коментар
08.06.2024 15:26 Відповісти
+9
Не приємно дивитись на ліквідацію братушек? Тобі теж не довго лишилось існувати на цьому світі, кацапчику.
показати весь коментар
08.06.2024 15:31 Відповісти
+8
Прєслєдую прєступніка на мацаціклє...
показати весь коментар
08.06.2024 15:21 Відповісти

Завантаження...