9228 відвідувачів онлайн

Під Бєлгородом підірвався на міні оператор телеканалу "Росія 24": пропагандисти знімали сюжет про те "як не підірватися на міні". ВIДЕО

У місті Шебекіно Бєлгородської області РФ група із чотирьох людей підірвалася на міні. Це були три російські солдати та оператор пропагандистського телеканалу "Росія 24". 

Вибух стався, коли росіяни намагалися знешкодити міну. Оператор, мабуть, мав зняти цей процес, передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+30
Мне этот дубль не понравился ... Нужно срочно переснять . ( и массовки побольше ) .
показати весь коментар
11.06.2024 17:49 Відповісти
+14
Та й х#й на нього. Досить з окремих кацапів робити новини. В Україні влада-це влада покидьків та зрадників.
показати весь коментар
11.06.2024 17:46 Відповісти
+14
Чув, що поблизу станції Академік Вернадський зявилися пташенята субарктичних пінгвінів? Не зрозумів, до чого це ? І я не зрозумів , де в цій новині хоча б слово чи дискусія про українську владу.
показати весь коментар
11.06.2024 17:55 Відповісти

Завантаження...