9029 відвідувачів онлайн
2 078 17

Зеленський і президентка Грузії Зурабішвілі обговорили двосторонню співпрацю та безпекові виклики. ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі на полях Глобального саміту миру у Швейцарії.

Про це повідомили в Офісі Президента, передає Цензор.НЕТ.

Так, Зеленський розповів про російський повітряний терор проти енергетичної системи України та наголосив, що Україна докладає всіх можливих зусиль для відновлення генерації електроенергії.

"Дякую за вашу участь у Саміті, це дуже важливо для нас. Ми разом. Дякую за підтримку та висловлюю найкращі побажання вашій країні, вашому суспільству. Я впевнений, що настане той день, коли Україна та Грузія будуть у Євросоюзі – разом і назавжди", - сказав Зеленський.

Як зазначається, під час зустрічі сторони обговорили двосторонню співпрацю та безпекові виклики для обох країн.

Президенти наголосили на безальтернативності шляху європейської інтеграції для України та Грузії.

Топ коментарі
+10
Яка в сраку співпраця, якщо Грузія скоро припинить своє існування, як вже припинила існування Біларусь?
показати весь коментар
15.06.2024 17:44 Відповісти
+10
Президентикиня там вже нічого не вирішує. В принципі як і наш дебіл
показати весь коментар
15.06.2024 17:57 Відповісти
+7
Грузия уже все. Полностью легла под рашку. Остались одни формальности подписать. Официальная Грузия уже нам не друзья.
показати весь коментар
15.06.2024 17:56 Відповісти

Завантаження...