Росіянин у футболці з написом "Всех порвем красиво" скаржиться на приліт у Бєлгороді: "Машину побило! Что делать?". ВIДЕО
Російський Z-патріот із Бєлгорода поскаржився на збитки завдані його автомобілю у результаті прильоту боєприпасу.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережах, росіянин показує пошкодження та запитує про те, що йому робити і куди звертатися за компенсацією. Чоловік вдягнений у футболку з російським прапором, ведмедем та написом "Всех порвем красиво".
Топ коментарі
+40 Ivan Ivan #403337
показати весь коментар
12.07.2024 09:56 Відповісти Посилання +24 Qq Qqq #455433
показати весь коментар
12.07.2024 09:56 Відповісти Посилання +21 Дарниця КИЇВ
показати весь коментар
12.07.2024 10:02 Відповісти Посилання