10122 відвідувача онлайн

Росіянин у футболці з написом "Всех порвем красиво" скаржиться на приліт у Бєлгороді: "Машину побило! Что делать?". ВIДЕО

Російський Z-патріот із Бєлгорода поскаржився на збитки завдані його автомобілю у результаті прильоту боєприпасу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережах, росіянин показує пошкодження та запитує про те, що йому робити і куди звертатися за компенсацією. Чоловік вдягнений у футболку з російським прапором, ведмедем та написом "Всех порвем красиво".

Топ коментарі
+40
Шо дєлать, шо дєлать... ПАрві всьєх кравівА...
показати весь коментар
12.07.2024 09:56 Відповісти
+24
Не розрахував сили, самого пірвало
показати весь коментар
12.07.2024 09:56 Відповісти
+21
показати весь коментар
12.07.2024 10:02 Відповісти

Завантаження...