Зеленський провів нараду із главами ОВА: Ключові теми - енергетика, фортифікації, безпека. ВIДЕО
Президент Володимир Зеленський провів нараду із очільниками обласних військових адміністрацій.
Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.
"Ключові теми – оперативна ситуація в кожному регіоні, енергетика, фортифікації, безпека. Окремо обговорили важливість налагодження співпраці з представниками американських штатів. Разом ми можемо взаємодіяти в питаннях енергетики, освіти, медицини, реабілітації, забезпечення укриттів", - зазначив він.
хлопчик по викликуад'ютант Офісу Президента Володимир Зеленський.