Бійці 3 ОШБр на танках прикрили штурмові дії наших підрозділів, вдарили по командному пункту окупантів та уразили зв’язок противника. ВIДЕО
Воїни 3-ої окремої штурмової бригади у районі Харківщини на танках заїхали на прикриття штурмових дій наших підрозділів.
Як інформує Цензор.НЕТ, і поки штурмові групи виходили на позиції окупантів й розпочинали зачистку, танкісти поцілили у командний пункт та уразили звʼязок противника.