10546 відвідувачів онлайн

Окупант, тікаючи від БПЛА, на ходу викидає із автомобіля чорні мішки із тілами своїх поплічників. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант на ходу викидає із автомобіля чорні пакети із тілами своїх поплічників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі можна розгледіти, що на дорогу упали три чорні мішки

"Українські воїни із ССО поділилися епічним відео з дрону. "Сміливі" росіяни на Херсонському напрямку збирали тіла своїх ліквідованих поплічників. Помітивши український розвідувальний дрон, окупанти почали тікати: швидше за все зрозуміли, що незабаром по них працюватиме артилерія чи дрони. Так злякалися, що тіла в чорних пакетах почали викидати прямо по дорозі. Очевидно, один із "кмітливих" загарбників у кузові, вважав, що машина їхатиме швидше, якщо скинути баласт", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+43
Три "Лади" викинув. Родичі загиблих тепер його точно приб'ють - ні тіла, ні "Лади"
показати весь коментар
07.08.2024 14:43 Відповісти
+33
Сваіх брасаєм! На хаду! 🤣
показати весь коментар
07.08.2024 14:45 Відповісти
+21
Похоронна гойда по кацапські.
показати весь коментар
07.08.2024 14:46 Відповісти

Завантаження...