13158 відвідувачів онлайн
1 309 17

Ми не припиняємо роботи з партнерами для того, щоб у нас було більше систем ППО, - Зеленський. ВIДЕО

Україна продовжує працювати з партнерами щодо збільшення кількості систем протиповітряної оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Володимир Зеленський.

"Нашим пріоритетом залишається максимальне посилення українського повітряного щита. Нашої ППО, нашої бойової авіації. Щоночі й щодня протягом цієї війни українці страждають від російських ударів. Дійсно багато вже зроблено для нашої можливості захищатись, але ще не все, що необхідно. Ми не припиняємо роботи з партнерами для того, щоб у нас було більше систем ППО та більше якісної підготовки й забезпечення всіх підрозділів захисників неба.

І, звичайно, один із ключових елементів повітряного щита будь-якої держави – це бойова авіація. На всіх рівнях ми маємо й надалі продовжувати говорити партнерам, що потрібно для закриття українського неба – закриття від "шахедів" та від ракет. У тому числі від північнокорейських ракет.

Терор повинен програвати завжди – це базовий принцип захисту життя. І про це так само ми будемо й надалі говорити з партнерами – як ППО захищає життя, так і зняття обмежень на далекобійні удари збереже тисячі людських життів", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+12
Очі бігають по рядках суфлера. Навіть у Другу Світову (Велику Вітчизняну) здогадалися зачитувати новини гарним нормальним голосом, а не доручити дешевому клоуну гундосити в ніс. Але роль Зеленського при Єрмачку, вочевидь, до цього і звелася - прогундосити наданий текст з суфлера.
показати весь коментар
11.08.2024 20:57 Відповісти
+5
показати весь коментар
11.08.2024 21:08 Відповісти
+4
как в Одессу с пэтриотом поездка? не икаешь?
показати весь коментар
11.08.2024 20:57 Відповісти

Завантаження...