Бійці добивають зі стрілецької зброї окупантів, покинутих напризволяще після невдалого штурму. ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис невдалої спроби окупантів захопити позицію бійців 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що водій ворожої бронемашини, під прикриттям якої проходив штурм, покинув під кулями трьох своїх поплічників.
"Відбиття штурму воїнами 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців. Ворожа броня зі штурмовиками залетіла на позицію. Десант всередині підсмалили з гранатомету, ті хто вирішив проїхатися зверху, отримали неймовірну зустріч від наших Героїв. Штурмова група і броня знищена", - зазначається у коментарі до відео.
За саундтрек окремий респект.