9131 відвідувач онлайн

Оператор українського дрона заклав термобаричний боєприпас у "нору" з окупантами. ВIДЕО

В районі Роботиного Запорізької області оператор українського дрона заклав термобаричний боєприпас у "нору" з російськими загарбниками.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі Бутусов Плюс.

Топ коментарі
+28
Брависсімо!!!!
показати весь коментар
21.08.2024 17:21 Відповісти
+25
Термо-терміссімо! Баричненько! Водій дрону просто Майстер!!!!
показати весь коментар
21.08.2024 17:22 Відповісти
+22
https://x.com/_thin_red_line_/status/1739262143269068804 @ 25 груд. 2023
ЗСУ застосовували проти ворога реактивні піхотні вогнемети РПВ-16 від ДержНДІ хімпродукції у Шостці. При детонації бойової частини розпилюється аерозольна хмара з d = 7 м, що через 0,2 сек детонує й утворює вогняну зону ураження V= 120 куб. м., з t° 2500°C та надлишковим тиском.
За своєю бойовою потужністю постріл з РПВ-16 еквівалентний артилерійському снаряду калібром 122 мм. Ця зброя ефективна проти укриттів, вогневих точок, легкоброньованої техніки і живої сили противника. Бойова частина додатково має осколковий ефект.
Якби у ЗСУ таких термобаричних компактних (до 10 кг) зарядів було багато більше і ними озброїли fpv-дрони, як це зробили при ударі по позиціях ворога на Кінбурнській косі, то рашистському повзучому наступу по всьому фронту із переважаючими силами піхоти одразу б настав кінець.



показати весь коментар
21.08.2024 17:24 Відповісти

Завантаження...