Оператор украинского дрона заложил термобарический боеприпас в "нору" с оккупантами. ВИДЕО
В районе Работино Запорожской области оператор украинского дрона заложил термобарический боеприпас в "нору" с российскими захватчиками.
Как сообщает Цензор.НЕТ, соответствующее видео опубликовано в телеграм-канале Бутусов Плюс.
ЗСУ застосовували проти ворога реактивні піхотні вогнемети РПВ-16 від ДержНДІ хімпродукції у Шостці. При детонації бойової частини розпилюється аерозольна хмара з d = 7 м, що через 0,2 сек детонує й утворює вогняну зону ураження V= 120 куб. м., з t° 2500°C та надлишковим тиском.
За своєю бойовою потужністю постріл з РПВ-16 еквівалентний артилерійському снаряду калібром 122 мм. Ця зброя ефективна проти укриттів, вогневих точок, легкоброньованої техніки і живої сили противника. Бойова частина додатково має осколковий ефект.
Якби у ЗСУ таких термобаричних компактних (до 10 кг) зарядів було багато більше і ними озброїли fpv-дрони, як це зробили при ударі по позиціях ворога на Кінбурнській косі, то рашистському повзучому наступу по всьому фронту із переважаючими силами піхоти одразу б настав кінець.