Українська авіація вдарила по взводному опорному пункті у Курській області. Уражено до 40 військовослужбовців РФ. ВIДЕО
22 серпня 2024 року о 16:00 Повітряні Сили завдали авіаудару американськими бомбами GBU-39 по взводному опорному пункті у Курській області.
Відео з наслідками удару опублікував командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук, передає Цензор.НЕТ.
Олещук зазначив, що уражено пункт управління БпЛА, підрозділ РЕБ, техніку, озброєння та до 40 військовослужбовців РФ.
Заходить в бар, просить пива.
А бармен йому
- З вас сто гривень.
У кацапа аж унітаз з рук випав...