6943 відвідувача онлайн

Українська авіація вдарила по взводному опорному пункті у Курській області. Уражено до 40 військовослужбовців РФ. ВIДЕО

22 серпня 2024 року о 16:00 Повітряні Сили завдали авіаудару американськими бомбами GBU-39 по взводному опорному пункті у Курській області.

Відео з наслідками удару опублікував командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук, передає Цензор.НЕТ.

Олещук зазначив, що уражено пункт управління БпЛА, підрозділ РЕБ, техніку, озброєння та до 40 військовослужбовців РФ.

Топ коментарі
+47
Вертається кацап з есвео в Курську область.
Заходить в бар, просить пива.
А бармен йому
- З вас сто гривень.
У кацапа аж унітаз з рук випав...
показати весь коментар
22.08.2024 20:59 Відповісти
+21
Дуже добре! Вірю в ЗСУ!
показати весь коментар
22.08.2024 20:57 Відповісти
+18
показати весь коментар
22.08.2024 21:20 Відповісти

Завантаження...