9996 відвідувачів онлайн
6 608 8

Упродовж тижня спецпризначенці СБУ знищили 14 танків, 25 артсистем, 3 РСЗВ та 241 окупанта. ВIДЕО

Спецпризначенці СБУ активно нищили ворожу техніку й окупантів протягом минулого тижня. 

Про це повідомили в Службі безпеки України, передає Цензор.НЕТ.

"Воїни СБУ до Дня Незалежності влаштували "святкові феєрверки" окупантам", - повідомили в СБУ.

Лише за тиждень ударними дронами та іншими вогневими засобами спецпризначенці Служби безпеки вразили:

  • 14 танків
  • 14 ББМ
  • 25 артсистем та 3 РСЗВ
  • 1 систему ППО та 3 системи радіоелектронної боротьби
  • 214 одиниць автотранспорту
  • 23 БпЛА та 20 антен зв’язку
  • 181 ворожу фортифікаційну споруду та вогневу позицію
  • 3 склади з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами

А також було знищено 241 окупанта.

Також спецпризначенці СБУ звернулися до охочих долучитися до них:  "Хочеш виборювати нашу Перемогу разом з нами? Приєднуйся до команди ЦСО "А" СБУ та заповнюй анкету за посиланням: bit.ly/43UpYug

Завантаження...