Дрон-камікадзе поцілив у російський безпілотник "Орлан-10" на висоті понад 3600 метрів. ВIДЕО
Оператор українського дрона із 3-ої окремої танкової бригади ЗСУ знищив ворожий БПЛА "Орлан-10" на висоті 3600 метрів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментом успішної атаки опублікований у соцмережах.
"Український дрон групи "Ворон" зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 3-ої окремої танкової бригади ЗСУ, збив російський БпЛА Орлан-10 на висоті понад 3600 метрів!" - зазначається у коментарі до публікації.
Дивно, але такого не було до 2014 року, початку війни московської в Україні!!?? Сруськай міф про вялічіє і прододажні перевертні з ригоАНАЛІВ, при владі в органах державного управління державою, добре нагадили Україні! Рашисти з прутіним та сівковичами-деркачами-льовочкіними+клюєвими, та сотнями інших, їм подібним, готували нові табори ГУЛАГУ з вертухаями - мішєбратіями наглядачами над Українцями!!
Недочекаються, падлюки сруськаї!