Росіянин, здаючись у полон, намагався підірвати гранатою двох українських воїнів. ВIДЕО
Бійці 30-ї ОМБр імені князя Костянтина Острозького ліквідували окупанта, який, здаючись у полон, вирвав чеку із гранати, плануючи підірватися самому і підірвати українських воїнів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережах видно, що бійці розгадали намір росіянина та відійшли від нього подалі.
"На Куп'янському напрямку російський солдат, мабуть, вирішив, що здатися в полон це надто нудно, і спробував потягнути за собою у могилу двох бійців 2-го механізованого батальйону 30-ї ОМБр, сховавши гранату в руці. Українські воїни чітко розібралися у ситуації, помітивши, як супротивник зриває чеку. Оперативна реакція, точні постріли і загроза ліквідована. Інцидент стався біля села Синьківка на Харківщині", - йдеться у коментарі до відео.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Бійці 30 ОМБр нищать ворожу техніку, російських загарбників та їхні укриття. ВIДЕО
все як у підручнику із взяття в полон
Слава ЗСУ !