9996 відвідувачів онлайн

Росіянин, здаючись у полон, намагався підірвати гранатою двох українських воїнів. ВIДЕО

Бійці 30-ї ОМБр імені князя Костянтина Острозького ліквідували окупанта, який, здаючись у полон, вирвав чеку із гранати, плануючи підірватися самому і підірвати українських воїнів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережах видно, що бійці розгадали намір росіянина та відійшли від нього подалі. 

"На Куп'янському напрямку російський солдат, мабуть, вирішив, що здатися в полон це надто нудно, і спробував потягнути за собою у могилу двох бійців 2-го механізованого батальйону 30-ї ОМБр, сховавши гранату в руці. Українські воїни чітко розібралися у ситуації, помітивши, як супротивник зриває чеку. Оперативна реакція, точні постріли і загроза ліквідована. Інцидент стався біля села Синьківка на Харківщині", - йдеться у коментарі до відео.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Бійці 30 ОМБр нищать ворожу техніку, російських загарбників та їхні укриття. ВIДЕО

Топ коментарі
+52
хлопці, ви - супер профі !!!!
все як у підручнику із взяття в полон

Слава ЗСУ !
показати весь коментар
13.09.2024 12:50 Відповісти
+45
Якии хитровиібании ванька
показати весь коментар
13.09.2024 12:49 Відповісти
+42
Здох максім, так і йух з ним.
показати весь коментар
13.09.2024 12:48 Відповісти

Завантаження...