7808 відвідувачів онлайн

Мешканці Суджі грабують магазин, на дверях якого написано "Путин - х#й". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований момент, як мешканці Суджі грабують один із місцевих магазинів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що на дверях магазину написана нецензурна фраза на адресу Путіна.

Топ коментарі
+23
Нація нелюдей.
показати весь коментар
16.09.2024 15:03 Відповісти
+22
Кацапи - вони і є кацапи.
показати весь коментар
16.09.2024 15:04 Відповісти
+17
Потім все одно на ЗСУ повішають.
показати весь коментар
16.09.2024 15:08 Відповісти

Завантаження...