12045 відвідувачів онлайн

Прикордонники атакували позиції окупантів та ліквідували ворожу піхоту на Бахмутському напрямку. ВIДЕО

Оператори бомберів підрозділу РУБпАК "Фенікс" бригади "Помсти" на Бахмутському напрямку "пройшлися" по позиціях окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, фрагмент бойової роботи українських воїнів опублікований у телеграм-каналі Держприкордонслужби.

Завантаження...