Бійці 46 ОАеМБр відбили ворожий штурм та знищили 26 одиниць техніки окупантів. ВIДЕО
Воїни 46-ої окремої аеромобільної бригади відбили ворожий штурм. Противник атакував танками, БТР, БМП: загалом ворог задіяв 52 одиниці техніки.
Наші десантники знищили супротивника вогнем артилерії та FPV-дронами, а пізніше зачистили російську піхоту в укриттях, у тому числі випалюючи штурмовиків термітною сумішшю з посадок, повідомляє Цензор.НЕТ.