3892 відвідувача онлайн

Бійці 73-го МЦ ССО дроном "Дикі Шершні" знищили ворожу радіолокаційну станцію "Гармонь". ВIДЕО

Бійці 73-го морського центру Сил спеціальних операцій дронами "Дикі Шершні" знищили російську радіолокаційну станцію 1л112 "Гармонь", місця дислокації противника, транспорт, а також живу силу окупантів.

Відповідне відео опубліковано у телеграм-каналі Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+5
Молодці що машину наздогнали!
показати весь коментар
26.09.2024 21:08 Відповісти
+3
Порвали гармошку
показати весь коментар
26.09.2024 21:11 Відповісти
+3
Влупили кацапські падалі під хвіст.
показати весь коментар
26.09.2024 21:12 Відповісти

Завантаження...