Бійці 73-го МЦ ССО дроном "Дикі Шершні" знищили ворожу радіолокаційну станцію "Гармонь". ВIДЕО
Бійці 73-го морського центру Сил спеціальних операцій дронами "Дикі Шершні" знищили російську радіолокаційну станцію 1л112 "Гармонь", місця дислокації противника, транспорт, а також живу силу окупантів.
Відповідне відео опубліковано у телеграм-каналі Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+5 Сергей Петров #381062
показати весь коментар
26.09.2024 21:08 Відповісти Посилання +3 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
26.09.2024 21:11 Відповісти Посилання +3 ОсвальдКоблпот #588757
показати весь коментар
26.09.2024 21:12 Відповісти Посилання