Бійці полонили вісьмох окупантів на східному напрямку. ВIДЕО
Українські воїни захопили у полон вісьмох окупантів під час бою на східному напрямку.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, свої "трофеї" бійці показали у соцмережах.
"Українські воїни на одній з ділянок фронту Донбаського напрямку поповнили російськими військовослужбовцями "обмінний фонд", які чесно кажучи більш схожі на шахтарів", - йдеться у коментарі до публікації.
Топ коментарі
+19 ОсвальдКоблпот #588757
показати весь коментар
03.10.2024 13:00 Відповісти Посилання +12 svetoslav17
показати весь коментар
03.10.2024 12:52 Відповісти Посилання +11 Kungfury Truesurvivor
показати весь коментар
03.10.2024 13:13 Відповісти Посилання