Воїни 47 ОМБр фугасним зарядом знищили бойову машину десанту росіян. ВIДЕО
Бійці 47-ої окремої механізованої бригади "Маґура" знищили ворожу бойову машину десанту.
Відповідне відео було опубліковано у телеграм-каналі Оперативний ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.