Росіянин фільмує знищену та розкрадену "Азовсталь": "Кадры для фильма ужасов или апокалипсиса". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує знищений та розкрадений металургійний комбінат "Азовсталь" у Маріуполі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, запис зроблений із верхівки згаслої доменної печі.
"Такий вигляд зараз має Азовсталь - фортеця, яку українські військові боронили протягом 86 діб. Металургійний комбінат був останньою лінією оборони ЗСУ в тимчасово окупованому Маріуполі, ставши символом боротьби всієї країни. Сьогодні металургійний гігант повністю знищено, все розкрадено і понівечено, адже російська пошесть вміє лише руйнувати", - йдеться у коментарі до публікації.
Може той гребаний рашист таки колись дотумкає, що то кадри до "рузького міру".
Дрон-камікадзе йому у поміч би надіслати...