4767 відвідувачів онлайн

Росіянин фільмує знищену та розкрадену "Азовсталь": "Кадры для фильма ужасов или апокалипсиса". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує знищений та розкрадений металургійний комбінат "Азовсталь" у Маріуполі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, запис зроблений із верхівки згаслої доменної печі

"Такий вигляд зараз має Азовсталь - фортеця, яку українські військові боронили протягом 86 діб. Металургійний комбінат був останньою лінією оборони ЗСУ в тимчасово окупованому Маріуполі, ставши символом боротьби всієї країни. Сьогодні металургійний гігант повністю знищено, все розкрадено і понівечено, адже російська пошесть вміє лише руйнувати", - йдеться у коментарі до публікації.

Топ коментарі
+26
Ну это закономерный результат
показати весь коментар
14.10.2024 13:34 Відповісти
+18
"...Кадры для фильма ужасов или апокалипсиса..."

Може той гребаний рашист таки колись дотумкає, що то кадри до "рузького міру".
Дрон-камікадзе йому у поміч би надіслати...
показати весь коментар
14.10.2024 13:32 Відповісти
+18
не зовсім ... окупація Маріуполя це насамперед вина зе-влади, яка замість укріплювати кордон на півдні, запускала "шапли" до окупованого Криму !!!



показати весь коментар
14.10.2024 13:49 Відповісти

Завантаження...