Прикордонники знищили ворожу гармату-гаубицю Д-20 та атакували укриття окупантів на Вовчанському напрямку. ВIДЕО
Прикордонники бригади "Гарт" знищили ворожу гармату-гаубицю Д-20 на Вовчанському напрямку. Також безпілотниками та мінометами бійці завдали ударів по укриттях особового складу противника.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної роботи українських бійців опублікований у телеграм-каналі Держприкордонслужби.