10473 відвідувача онлайн

Окупанти скаржаться на свого комбата, який планує їх "обнулить": "Прошу разобраться с этим п#даром с позывным Атлас". ВIДЕО

Окупанти із 19-го танкового полку 25-ї армії записали відеозвернення, у якому просять " контрразведку и вышестоящие структуры" розібратися з комбатом Сергієм Радченко позивний Атлас, який зумисне почав "обнулять" особовий склад підлеглого підрозділу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі, який поширений у соцмережах, окупанти зазначають, що у такий спосіб командир планує помститися тим, хто відмовлявся виконувати "их тупые, необдуманные, пьяные приказы".

Топ коментарі
+13
Дурень не здогадується, що їх комбат- малорос на прізвище Радченко обнуляє його та інших 3,14дорів по плану т.з. сво. Бо куди дівати потім мільон таких неадекватів
показати весь коментар
21.10.2024 16:11 Відповісти
+11
"На Украине на нас напали хахли. Ми обороняємся, как можем. Вместо Радченка пришлите другого 3.14**раса. Пусть нас обнуляет другой 3.14**рас".
показати весь коментар
21.10.2024 16:27 Відповісти
+10
Тю, так хіба важко його виховати?
В яблуневому саду.Коли він посцять вийде.
показати весь коментар
21.10.2024 16:10 Відповісти

Завантаження...