Окупант "самоліквідувався" на міні ТМ-62, яку зблизька намагався закинути у вікно багатоповерхівки. ВIДЕО
Окупант підірвався на власній протитанковій міні, яку зблизька марно намагався закинути у вікно багатоповерхівки.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі, який опублікований у соцмережах, видно, що боєприпас після кидка ударився об стіну і упав перед окупантом. Той намагався утекти від місця падіння як найдалі, утім, марно.
Топ коментарі
+16 MausMike
показати весь коментар
24.10.2024 15:35 Відповісти Посилання +11 Luk Viktor
показати весь коментар
24.10.2024 15:30 Відповісти Посилання +10 Амандрапапупа
показати весь коментар
24.10.2024 15:33 Відповісти Посилання