8468 відвідувачів онлайн

Окупант "самоліквідувався" на міні ТМ-62, яку зблизька намагався закинути у вікно багатоповерхівки. ВIДЕО

Окупант підірвався на власній протитанковій міні, яку зблизька марно намагався закинути у вікно багатоповерхівки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі, який опублікований у соцмережах, видно, що боєприпас після кидка ударився об стіну і упав перед окупантом. Той намагався утекти від місця падіння як найдалі, утім, марно.

Топ коментарі
+16
Дискобол вже не той.
показати весь коментар
24.10.2024 15:35 Відповісти
+11
уже на концерті.... Квиток в першому ряду!
показати весь коментар
24.10.2024 15:30 Відповісти
+10
Хто б і що не казав, а теорія Ч. Дарвіна таки працює.
показати весь коментар
24.10.2024 15:33 Відповісти

Завантаження...