8823 відвідувача онлайн

Окупант фільмує результат успішної роботи українських воїнів: "Разп#здошили колонну, бл#дь. "Град" въ#бали". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує знищену російську військову техніку вздовж дороги.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі можна розгледіти щонайменше півтора десятка ворожих мащин різного типу.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+24
Я сподіваюся що це з дохлого лаптеного телефона відео
показати весь коментар
07.11.2024 16:22 Відповісти
+18
"Разп#здошили колонну, бл#дь. "Град" въ#бали"

"Ё... твою мать!" - сказал поручик Ржевский и грязно выругался" (с)
показати весь коментар
07.11.2024 16:36 Відповісти
+13
КрасівоЄ?
показати весь коментар
07.11.2024 17:00 Відповісти

Завантаження...