8321 відвідувач онлайн
5 574 13

Вибухотехніки поліції Києва розрядили два "шахеди", які не здетонували після падіння. ВІДЕО+ФОТО

Вибухотехніки знешкодили два "шахеди", які впали на дах приватного домоволодіння та пустир і не здетонували.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу поліції Києва.

Сьогодні, під час атаки рф на Київ, на дах приватного домоволодіння впав ворожий безпілотник, який не здетонував. Вибухотехніки столичного главку поліції розрядили у літальному апараті бойову частину та зняли його з даху.

Вибухотехніки поліції Києва знешкодили два шахеди
Вибухотехніки поліції Києва знешкодили два шахеди


Вибухотехніки поліції Києва знешкодили два шахеди

Ще один БпЛА противника впав на територію пустиря та так само не вибухнув. Вибухотехніки поліції також його розрядили.

Нагадуємо, вночі 7 листопада в повітряному просторі над Києвом та на підступах до міста силами ППО було знешкоджено понад три десятки російських БпЛА.

Топ коментарі
+2
Подяка нашим профі! Тепер ворожі технології нам на користь підуть.
показати весь коментар
07.11.2024 17:52 Відповісти
+2
Навіщо? Та й "витопить" можна лише тротил... Амонал, динаміт, желатин-динаміт чи той же гексоген не "витопиш"... Але цілком можна використать у якості фугасу... Або закласти в того ж нашого БПЛА і відправить "господарям" - на НПЗ чи нафтобазу...
показати весь коментар
07.11.2024 18:03 Відповісти
+1
та які в сраку шахеди?
в січні бориспіль відкривають.
для жінок, депутатів та інвалідів.
показати весь коментар
07.11.2024 18:14 Відповісти

Завантаження...