8354 відвідувача онлайн

Двоє російських піхотинців потрапляють під стрілецький вогонь українських воїнів на Донеччині. ВIДЕО

На Донеччині, у селі Терни, російські піхотинці потрапили під стрілецький вогонь українських воїнів. Добили окупантів оператори дронів 96-го батальйону 60-ої окремої механізованої Інгулецької бригади.

Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+4
Срань удмуртська ще й відстрілюватись намагалася
показати весь коментар
10.11.2024 16:22 Відповісти
+3
Ех, контрольний би ще, щоб дурна макітра відлетіла, вона їм і нафіг не потрібна була
показати весь коментар
10.11.2024 16:21 Відповісти
+3
асвабадитель № 2 поступив недостойно - кинув товарища/подільника - потрібне підкреслити, але від кари не уйшов.
показати весь коментар
10.11.2024 16:48 Відповісти

Завантаження...