Росіянин фільмує ліквідованих поплічників в окопі, яких він має евакуювати: "Для меня эта работа даже в кайф - приносить добро людям". ВIДЕО 18+
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує тіла мертвих поплічників в окопі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі можна нарахувати приблизно півтора десятка ліквідованих загарбників. За словами автора відео, він має евакуювати тіла із позиції. Він скаржиться на вище керівництво, яке відправило кілька груп на "м'ясний" штурм і байдуже ставиться до евакуації тіл.
На записі окупант звертається до своїх дітей і каже, що вони мають знати "как папа героически сражался на этом поле, в этих окопах". Окрім того, він упевнений, що робить добро людям.
Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!
Топ коментарі
+43 Lekaren U Hada
показати весь коментар
11.11.2024 11:03 Відповісти Посилання +36 Ватник Дзедываевалов
показати весь коментар
11.11.2024 11:05 Відповісти Посилання +24 Slava Holt
показати весь коментар
11.11.2024 11:08 Відповісти Посилання