7699 відвідувачів онлайн

Сапери-окупанти марно намагаються зупинити автомобіль зі своїми поплічниками, який їде на щойно встановлені міни: "Валера, машину тормози! Левее, бл#дь!". ВIДЕО

Автомобіль з окупантами вибухнув, наїхавши на міну, яку щойно встановили російські сапери.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі, який опублікований у соцмережах видно, що один із окупантів намагався попередити своїх поплічників про мінування, однак марно. Більше того, автомобіль збив його за мить до вибуху.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+47
Гарний флешмоб...
показати весь коментар
25.11.2024 09:09 Відповісти
+24
показати весь коментар
25.11.2024 09:20 Відповісти
+19
- А гдє Валєра?
- Вон там. И там... И єщьо там...
показати весь коментар
25.11.2024 09:26 Відповісти

Завантаження...