Сапери-окупанти марно намагаються зупинити автомобіль зі своїми поплічниками, який їде на щойно встановлені міни: "Валера, машину тормози! Левее, бл#дь!". ВIДЕО
Автомобіль з окупантами вибухнув, наїхавши на міну, яку щойно встановили російські сапери.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі, який опублікований у соцмережах видно, що один із окупантів намагався попередити своїх поплічників про мінування, однак марно. Більше того, автомобіль збив його за мить до вибуху.
Увага! Ненормативна лексика!
- Вон там. И там... И єщьо там...