9408 відвідувачів онлайн

Боєць стріляє в окупанта, який щодуху наближається до української позиції. ВIДЕО

Український воїн із 63-ї ОМБр зі стрілецької зброї ліквідував окупанта, який наблизився до позиції ЗСУ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис боєзіткнення, зроблений камерою безпілотника на лиманському напрямку.

"Окупанти спробували штурмувати позиції 106-го батальйону 63-ї окремої механізованої бригади, але до окопів дістався лише один. Решту рознесли дрони. Цей росіянин уцілів, бо бойова частина дрону не спрацювала. Однак фортуна була прихильною до нього недовго. Наші бійці вступили у бій і від душі нагодували непроханого гостя свинцевим горохом. Донецька область, Лиманський напрямок фронту", - зазначає у коментарі автор публікації.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Спецпризначенці ССО зненацька атакували ворожу позицію на Курщині та ліквідували двох росіян. ВIДЕО

Топ коментарі
+30
яка живуча ****
показати весь коментар
28.11.2024 09:32 Відповісти
+24
якесь обдовбане ..
показати весь коментар
28.11.2024 09:38 Відповісти
+10
Ці люди приходять вбивати вас за гроші, а не за те, які ви - хороші чи погані. Їм байдуже, хто ви - українці, чехи, росіяни… Їм по цимбалах.

Те, що у них є якась умовна надмета - "Великая Россия", - це нічого не значить, тому що вони тієї величі не сподіваються отримати. Вони хочуть просто отримати частину вашої власності: хтось - ваше тіло, хтось - вашу хату, хтось - ваші гроші, землю, владу…

Ця війна про те, що для значної кількості варварів автомат Калашникова став соціальним ліфтом. Війна добра і зла. Не тільки екзистенційна. Розумієте?
показати весь коментар
28.11.2024 10:51 Відповісти

Завантаження...