Бійці думають, як вчинити з тілом ліквідованого окупанта: "Давай його у бур’яни відтягнем", - "Я не буду брати цього п#дараса. Хай собаки його їдять". ВIДЕО 18+
У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє українських бійців фільмують жетон на тілі ліквідованого окупанта, а потім думають над тим, як далі вчинити із загарбником.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, один із бійців пропонує відтягти росіянина у бур'яни, щоб очі не муляв, а інший, гидуючи його руками брати, радить так покинути на корм собакам.
Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою! Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+36 Ol Ol #584272
показати весь коментар
28.11.2024 11:41 Відповісти Посилання +26 Перехватчик
показати весь коментар
28.11.2024 11:46 Відповісти Посилання +23 Алекс Скела
показати весь коментар
28.11.2024 11:43 Відповісти Посилання