9982 відвідувача онлайн

Бійці думають, як вчинити з тілом ліквідованого окупанта: "Давай його у бур’яни відтягнем", - "Я не буду брати цього п#дараса. Хай собаки його їдять". ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє українських бійців фільмують жетон на тілі ліквідованого окупанта, а потім думають над тим, як далі вчинити із загарбником.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, один із бійців пропонує відтягти росіянина у бур'яни, щоб очі не муляв, а інший, гидуючи його руками брати, радить так покинути на корм собакам.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою! Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+36
"Я не буду брати цього п#дараса. Хай собаки його їдять" Джерело:

показати весь коментар
28.11.2024 11:41 Відповісти
+26
Дбають хлопці про безхатніх тварин
показати весь коментар
28.11.2024 11:46 Відповісти
+23
Ізнов "нащадок Чінгіз-хана"! У рузьге хоч якісь слов'яни ще є?
показати весь коментар
28.11.2024 11:43 Відповісти

Завантаження...