Воїни 42 ОМБр відбили штурм противника та знищили ворожу техніку на Харківщині. ВIДЕО
Бійці батальйону безпілотних систем "Перун" 42-ої окремої механізованої бригади відбили штурм противника та знищили ворожу техніку на Харківщині.
Про це бійці бригади повідомили у Telegram, додавши відповідне відео, інформує Цензор.НЕТ.
Раніше ми повідомляли, що воїни 42 ОМБр зупинили масовані наступальні дії росіян на Харківщині та знищили танки Т-62, БМП-3 і БТР.