9024 відвідувача онлайн

У Володимирській області РФ пожежа на 51-му арсеналі ГРАУ: "Склад с боеприпасами горит. П#зда". ВIДЕО

У Володимирській області Росії на 51-му арсеналі ГРАУ потужна пожежа та вибухи.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у районі арсеналу перекрили дорогу та проводять евакуацію з найближчих населених пунктів. Вже підтверджено евакуацію з н.п. Барсово. У мережі публікуються відеозаписи пожежі та вибухів.

Увага! Ненормативна лексика!

Згідно даних з відкритих джерел, в 45 сховищах і на 30 майданчиках відкритого типу поросіяни зберігали близько 105 тис. тонн ракет, артилерійських снарядів, реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), компонентів ЗРК (наприклад, С-300), тактичних ракет (типу 9М79 "Точка-У").

Топ коментарі
+47
показати весь коментар
22.04.2025 16:49 Відповісти
+38
Хоч якась добра новина ,а то все ворог атакував ,зруйнував ,убив . Має вся росія горіти і насамперед москва.
показати весь коментар
22.04.2025 16:45 Відповісти
+30
файно-файно
показати весь коментар
22.04.2025 16:43 Відповісти

Завантаження...