13267 відвідувачів онлайн

Одноногий окупант скаче стежкою. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований момент, коли окупант наступає, ймовірно, на протипіхотну міну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, судячи із запису, росіянину вибухом відірвало ступню. Однак, критичних для життя поранень окупант не зазнав. Тож на одній нозі кинувся навскач стежкою до своїх позицій.

Топ коментарі
+14
найняв буйло контрактника,
а контрактник без ноги,
яка цікава знахідка,
ги-ги, ги-ги, ги-ги !

.
показати весь коментар
20.05.2025 15:24 Відповісти
+11
Хорошо тому живётся у кого одна нога...
показати весь коментар
20.05.2025 14:55 Відповісти
+9
Не завадило б добити.
показати весь коментар
20.05.2025 15:06 Відповісти

Завантаження...