Бійці спостерігають за знищенням автомобіля з окупантами: "Єдєм-єдєм в русскій мір. Ура-аааа! І на міну, нах#й, ху#к". ВIДЕО
Автомобіль з окупантами наїхав на міну та злетів у повітря після вибуху.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис "самознищення" росіян опублікований у соцмережах. За ліквідацією транспорту та окупантів через камеру безпілотника спостерігали українські воїни.
Увага! Ненормативна лексика!