8599 відвідувачів онлайн

Обмін полоненими – єдиний значимий результат зустрічі в Туреччині. Все інше росіяни блокують, - Зеленський. ВIДЕО

Масштабний обмін полоненими за формулою 1000 на 1000, перший етап якого відбувся 23 травня, президент Володимир Зеленський назвав "єдиним значимим результатом" переговорів в Туреччині. Все інше, за словами глави держави, Росія блокує.

Про це він сказав у своєму відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогоднішній день. Головне – відбувся обмін. І це перший етап найбільшого обміну, про який домовились у Туреччині. Фактично єдиний значимий результат зустрічі в Туреччині – усе інше росіяни блокують. Поки що блокують. Але повернення наших людей – це саме те, заради чого ми завжди працюємо. Обов’язково повернемо всіх. Кожен наш громадянин, кожен український військовий і цивільний, усі українські заручники, яких утримують у Росії, – ми всіх їх маємо визволити", - сказав президент.

Зеленський також розповів, що 24 та 25 травня відбудуться наступні етапи великого обміну полоненими.

"Сьогодні вдома майже 400 людей – 390. Це військові та цивільні. Завтра й післязавтра – теж наступні етапи. Формула – тисяча на тисячу. Вдячний усій нашій команді, яка залучена до реалізації обміну", - сказав очільник держави.

Він висловив вдячність усім воїнам на фронті, які забезпечують поповнення для України саме обмінного фонду. Також президент подякував і правоохоронцям, які додають в обмінний фонд російських диверсантів і колаборантів.

"Важливо, що Україна повертає своїх. Дякую всім у світі, хто нам допомагає", - додав український лідер.

Нагадаємо, що 23 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі "1000 на 1000".

Топ коментарі
+16
20 травня 2022 року, гарнізон, який утримував "Азовсталь" у захопленому РФ Маріуполі, отримав наказ - припинити оборону. За його словами, близько двох тисяч воїнів виходять з "Азовсталі" і здаються у полон.

брехлива гундоса потвора міняє кацапських найманців вбивць мародерів на цивільних.
а, це означає, що наступного разу, буде не половина цивільних, а всі, в будь якій кількості.
а, наших військових просто розстріляють, або закатують.

про долю захисників маріуполя, яких під особисті гарантії зе!гніди та червоного хреста здали в кацапські катівні, невідомо взагалі нічого.

отака, ****, реальність від зеленої зе!паскуди!
показати весь коментар
23.05.2025 18:45 Відповісти
+10
де тобою "екстрадовані" (передані в рашиську неволю) Герої Маріуполя ?

.
показати весь коментар
23.05.2025 18:40 Відповісти
+6
А де ж твої потужності, вава?
показати весь коментар
23.05.2025 19:23 Відповісти

Завантаження...