10632 відвідувача онлайн

Дрони ГУР розтрощили військовий потяг окупантів на ТОТ у Запорізькій області. ВIДЕО

Воїни ГУР розтрощили військовий поїзд окупантів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ГУР.

Опубліковано також видовищні кадри бойової операції на тимчасово окупованій території Запорізької області - 24 травня 2025 року майстри ударних БпЛА підрозділів активних дій ГУР МО України вистежили та вполювали поїзд російських загарбників з пальним.

"Прицільних ударів по об’єкту окупаційної логістики прямо під час руху завдали на залізничній ділянці Верхній Токмак-Молочанськ-Федорівка.

Щонайменше три цистерни з пальним знищено. Залізничне постачання російських окупаційних сил на тимчасово поневолених територіях Запорізької області та Криму порушене", - йдеться у повідомленні.

Збройна боротьба, спрямована на перешкоджання та параліч воєнної логістики московитів, триває.

Топ коментарі
+21
раз на три роки?
київ, другу ніч завалюють балістикою та дронами.
так бахає, що в холодильнику щось дзеленчить.
а у нас переможні реляції з приводу якогось поїзда?
всі поїзди повинні знищуватися!
узли маріуполя бердянська мелітополя, не хоче гру побомбити?
про ростов та таганрог взагалі мовчу.
показати весь коментар
25.05.2025 10:49 Відповісти
+17
а лапті цивільні авто трощать
показати весь коментар
25.05.2025 10:42 Відповісти
+14
З контексту зрозуміло що кацапня спокійно, величезними ешелонами возить вантажі в 50 км від фронту і нічого не боїться. Цей разовий комариний укус лиш те підкреслює...
показати весь коментар
25.05.2025 10:57 Відповісти

Завантаження...