Дрони ГУР розтрощили військовий потяг окупантів на ТОТ у Запорізькій області. ВIДЕО
Воїни ГУР розтрощили військовий поїзд окупантів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ГУР.
Опубліковано також видовищні кадри бойової операції на тимчасово окупованій території Запорізької області - 24 травня 2025 року майстри ударних БпЛА підрозділів активних дій ГУР МО України вистежили та вполювали поїзд російських загарбників з пальним.
"Прицільних ударів по об’єкту окупаційної логістики прямо під час руху завдали на залізничній ділянці Верхній Токмак-Молочанськ-Федорівка.
Щонайменше три цистерни з пальним знищено. Залізничне постачання російських окупаційних сил на тимчасово поневолених територіях Запорізької області та Криму порушене", - йдеться у повідомленні.
Збройна боротьба, спрямована на перешкоджання та параліч воєнної логістики московитів, триває.
київ, другу ніч завалюють балістикою та дронами.
так бахає, що в холодильнику щось дзеленчить.
а у нас переможні реляції з приводу якогось поїзда?
всі поїзди повинні знищуватися!
узли маріуполя бердянська мелітополя, не хоче гру побомбити?
про ростов та таганрог взагалі мовчу.