11541 відвідувач онлайн

Мешканці Ростова-на-Дону скаржаться на задуху від роботи крематорію: "Трубы расскаляются. Когда Гитлер сжигал людей в печах, такого эффекта не было". ВIДЕО

У мережі опублікований відео, на якому росіянин розповідає про високі темпи роботи крематорію у російському Ростові-на Дону.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, чоловік на записі каже, що труби установи розжарюються до червоного кольору, а околиці заповнює задушливий запах спалених тіл. Росіянин підозрює владу у масовому спалення тіл російських військових ліквідованих в Україні.

Топ коментарі
+29
русня -не люди , хай палять
показати весь коментар
28.05.2025 14:47 Відповісти
+25
Двіжуха, а вони дурні не розуміють і жаліються
показати весь коментар
28.05.2025 14:49 Відповісти
+21
дєди не тільки "ваєвалі" , але й палили
показати весь коментар
28.05.2025 14:52 Відповісти

Завантаження...