Морські піхотинці виявили та уразили самохідну артилерійську установку 2С1 "Гвоздика" окупантів. ВIДЕО
Бійці 38-ої окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного, батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Корсар" виявили і успішно уразили самохідну артилерійську установку 2С1 "Гвоздика" окупантів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Військово-Морських Сил Збройних Сил України.