8717 відвідувачів онлайн

Двоє окупантів розбираються із рештками ліквідованих поплічників: "Я предполагаю, что это Горец. Нет, это Пыля. Вот это Горец". ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє оккупантів намагаються ідентифікувати рештки тіл своїх ліквідованих поплічників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, суячи із запису, окупанти були знищені, коли їхали кудись на багі. Транспорт окупантів теж був спалений під час атаки.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+31
Добре хоч люди не пострадали
показати весь коментар
04.06.2025 10:11 Відповісти
+29
Ні - це Жмурик
показати весь коментар
04.06.2025 10:01 Відповісти
+21
Увага.Відео рекомендоване для покращення настрою...
показати весь коментар
04.06.2025 10:06 Відповісти

Завантаження...