Воїни Нацполіції за місяць ліквідували 108 російських солдатів на Торецькому напрямку. ВIДЕО
На Торецькому напрямку бійці підрозділу батальйону безпілотних систем бригади патрульної поліції "Хижак" за травень уразили 17 БпЛА, 2 бліндажа, 6 транспортних засобів та 1 антену звʼязку.
Також воїни ліквідували 108 російських солдатів, повідомляє Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+4 vitaliymkua
показати весь коментар
04.06.2025 21:21 Відповісти Посилання +3 Василь Довганенко #589385
показати весь коментар
04.06.2025 21:12 Відповісти Посилання +2 vitaliymkua
показати весь коментар
04.06.2025 21:44 Відповісти Посилання