11474 відвідувача онлайн

Воїни Нацполіції за місяць ліквідували 108 російських солдатів на Торецькому напрямку. ВIДЕО

На Торецькому напрямку бійці підрозділу батальйону безпілотних систем бригади патрульної поліції "Хижак" за травень уразили 17 БпЛА, 2 бліндажа, 6 транспортних засобів та 1 антену звʼязку.

Також воїни ліквідували 108 російських солдатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+4
До чого ж ти наївний.
показати весь коментар
04.06.2025 21:21 Відповісти
+3
відео тим,хто ненавидить мєнтів, сидячи погань на дивані в Києві,
показати весь коментар
04.06.2025 21:12 Відповісти
+2
Ще й жалюгідний.
показати весь коментар
04.06.2025 21:44 Відповісти

Завантаження...