8806 відвідувачів онлайн

Ліквідовані окупанти валяються на автобусній зупинці: "Ой, бл#дь - х#й знает с какого времени лежат". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує тіла своїх ліквідованих поплічників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно чотирьох знищених росіян, які валяються на автобусній зупинці.

"Південний напрямок фронту, станція "Пєтушкі". Російські окупанти зайняли вигідні рубежі на автобусній зупинці і досі чекають на рейс до Києва", - зазначає у коментарі автор публікації.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+36
автобус на Кієв ані нє даждалісь...
показати весь коментар
06.06.2025 09:35 Відповісти
+23
Мальчіки просто чекали автобус 'на Бірлін'
показати весь коментар
06.06.2025 09:38 Відповісти
+22
"Класика": у квітні 2022-го сусід розказував - його сусідка по селу забрала батьків з півночі Чернігівщини. Кацапи їм хату спалили. І тут отримала листа з Росії. Пише двоюрідна сестра : "Наш сынок, твой племянник, ваевал у вас, на Чернигавщине. Прапал безвести, в канце марта. Папробуй разузнать - может, он где в плену?". Сестра відповіла, "коротко" та "ясно": "Приезжай... Ищи сама... Я лопату дам...". Їх у нас, кабанами та вовками з"їдених, або закопаних самими кацапами, у ямах, повно... Ті ями навіть "братськими могилами", назвать не можна - бо загортали бульдозером, і навіть знаків не ставили...
показати весь коментар
06.06.2025 09:58 Відповісти

Завантаження...