7243 відвідувача онлайн

Виробники дронів просять відкрити експорт, тому що 60% виробництва незавантажені через відсутність грошей, - Железняк. ВIДЕО

Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що в Україні 60% виробництва незавантажене через відсутність грошей.

Про це він сказав в інтерв'ю Радіо NV, передає Цензор.НЕТ.

"Наприклад, ми живемо в неідеальному світі, де влада хоче красти. І маючи "моновладу", вона може дозволити собі красти на магістральних напрямках: на "Енергоатомі", закупівлі реакторів, чи на жаль на військових закупівлях... У нас є проблеми з військовими закупівлями. Нам просто не вистачає дронів, снарядів. І єдине, що ми зрозуміли за чотири роки - бажано розраховувати на себе. Певних снарядів, наприклад, для Patriot ми не можемо виробити, але дрони ми виробляємо. Чому в нас виробники дронів ходять просять відкрити експорт, тому що 60% виробництва незавантажені. Це означає, що немає грошей", - наголосив Железняк.

Крім того, в ефірі він говорив про те чому саботування реформ стало таким яскравим.

Топ коментарі
+24
От рашисти через перекупників і скуплять всі ці еспортовані дрони.
показати весь коментар
10.06.2025 20:02 Відповісти
+16
Як нема грошей? Грошиє, але тільки на Zелений кешбек, марафон, чинуш, прокурорсько-судейських, ментів тощо.
показати весь коментар
10.06.2025 20:02 Відповісти
+16
Твою дрезину!!! На фронті криком кричать про нестачу дронів, виробники кажуть про недовантаження виробництва - в зелених паскуд на що завгодно гроші є - на дрони нашим виробникам немає. Конешно - через прокладки купувати дрони за кордоном - воно ж тільки так можна вкрасти.
Відкриють, пля, експорт, і в наших виробників через оманські прокладки куплять в українських виробників ніби експортні дрони - оце буде нова схемка Єрмачка і Зеленського.
Слів немає, одні літери... Може це опудало президента Зеленський ще одну ставочку проведе - покаже свою небриту брехливу морду. Чи вже зза кордону вилазити не хоче?
показати весь коментар
10.06.2025 20:16 Відповісти

Завантаження...