11895 відвідувачів онлайн

Знищена колона армії РФ на Херсонщині: "Водилу жалко, въ#бали всех, не доехали до нас". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує знищену українськими воїнами колону російської техніки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на відеозаписі видно щонайменше три одиниці техніки та гармата.

"Російські військовослужбовці знімають на відео результати успішної роботи українських захисників: колону техніки противника накрили ще на підході до позицій окупантів у Херсонській області", - зазначає у коментарі автор публікації.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+50
ПідАри це ви))і ваш головний вас і активізував))у вас же не стане клепки проти нього актвізуватися))
показати весь коментар
19.06.2025 13:40 Відповісти
+42
Зате доїхали до кобзона і це радує.
показати весь коментар
19.06.2025 13:38 Відповісти
+27
Файний москаль - мертвий москаль
показати весь коментар
19.06.2025 13:40 Відповісти

Завантаження...