6740 відвідувачів онлайн

Бійці "Форпосту" захопили ворожого штурмовика на Вовчанському напрямку. ВIДЕО

Бійці бригади "Форпост", які наразі виконують завдання на Вовчанському напрямку, поповнили обмінний фонд.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України, опублікувавши відео з допитом захопленого у полон ворожого штурмовика, інформує Цензор.НЕТ.

"За попередніми даними, він уже два роки бере участь у бойових діях проти України. Раніше служив на Запорізькому напрямку, а нещодавно був переведений до штурмового підрозділу так званої групи "Шторм" і направлений у піхоту", - йдеться у повідомленні.

При цьому, як зазначають наші бійці, показовим є те, що росіянин виконував бойове завдання самостійно, що ще раз підтверджує, як російське командування ставиться до власних солдатів.

Топ коментарі
+9
За два роки, цей, уже серійний убивця з московії в Україні, чимало злочинів натворив, поки зеленський з єрмаком організовували, оті саміти міру-мір, катаючись за бюджетні гроші і ховаючи, свої гроші по банкам Світу!
АРМІЯ! МОВА! ВІРА! Не забути б, отой дієвий спосіб, від Сирійців!!
показати весь коментар
09.07.2025 23:16 Відповісти
+6
Бреше, убивця московський, він чимало нагадив в Україні, за два роки!!
З ним, треба розбиратися ретельно!!
показати весь коментар
09.07.2025 23:19 Відповісти
+4
При спробі втечі можна !!
показати весь коментар
09.07.2025 23:09 Відповісти

Завантаження...